Hayvan Dedektifleri Oyunu Oyna - Çiftlik Oyunları

Hayvan Dedektifleri

Google Plus
Twitter sayfası
Youtube sayfası


REKLAMLAR
Hayvan Dedektifleri
anahtar-toplama
  • Oynanma : 491
  • Beğeni : 1 kişi
  • Eklenme : 27.10.2017
Hayvan Dedektifleri ;

Evcil Hayvanlar ile Oyun Oyna

Evcil hayvan denildiğinde ilk akla kedi veya köpekler gelir. İnsanlara yakınlığı ile bilinen bu iki cins hayvan şehir ortamlarında pet hayvanı olarak tanımlanmaktadır. Evcil hayvanlar arasında en yaygın ve en çok sevilen bu iki hayvandan kediler ile konumuza giriş yapalım istiyoruz. Çevik yapıları ile bildiğimiz kediler evlerin neşe kaynağı olmaktadırlar. Uykucu olmalarının yanı sıra, meraklı yapıları, mırlamaları, geniş görüş açıları, karanlıkta dahi iyi görmeleri, uysallığı ve masumiyet simgesi olarak gösterilmeleri en önemli özelliklerini oluşturur. Peki evinizde kediniz olmasını ister miydiniz? Siz isteseniz dahi ev halkı buna müsaade eder mi? Onların bakımını yapmak, beslemek, onunla sürekli oyunlar oynamak istemez misiniz? Bunu yapma imkanım yok deyip üzülenleri sevindirecek bir haberimiz var. Kedi Oyunları platformunda artık üzüntünüzü giderecek ve kedilerle keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak birçok oyunu bulabileceksiniz. Kedilerin tüm bakımlarını yapabilmenin ve bunu bilgisayar başından gerçekleştirebilmenin keyfini yaşamak için kedi oyunları bölümünü ziyaret etmeniz yeterli.

İkinci olarak köpekleri yakından tanıyarak devam edelim. Doğdukları vakitten itibaren insanlara karşı sevgi duyan hayvanların başında köpekler gelir. Koku alma ve işitme yetenekleri üst seviyededir. Sahibine sadakat hususlarında ünlüdürler. Zeki olmalarından ötürü kolayca terbiye edilebilir hayvanlardandır. Polis köpekleri eğitimlerini tamamladıklarında tehlikeli maddeleri hızlı ve kolayca bulabilmektedirler. Parmakları üstünde koşup iyi yüzücüdürler. Çobanlara yardım ve koruyuculuk yaparlar. Bunca özelliğini saydıktan sonra herhalde aklınıza hemen şu gelmiş olabilir. Acaba benimde bir köpeğim olsa ve onunla güzel bir dostluk kurabilsem. Her aile köpek bakımına olumlu bakmayabilir. Peki böylesine dost canlısı varlıkları evinize nasıl sokacaksınız? Cevabını kedilerde olduğu gibi yine biz verelim. Sizler için oluşturulmuş özel köpek oyunları sitesi ile bu hedefinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Köpek Oyunları sayfasındaki onlarca oyun ile köpeklerin bakımını yapabilir, onlarla tehlikeli olsa dahi çeşitli maceralara adım atabilirsiniz. Özellikle, köpek eğitimi, kurtarma köpeği, çiftlik köpeği gibi oyunlar tam da size göre. Bu tür köpek oyunları ile hem köpek besleme ve onlarla bir olabilme ihtiyacınızı giderecek hem de oyunlarıyla vaktinizi keyifli hale getireceksiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için bu kedi ve köpek oyunları tam da size göre.

Evcil hayvanlar elbette kedi ve köpekler ile sınırlı değildir. Biz bu yazımızda sadece bu iki türün özelliklerini ortaya koymaya çalıştık. İnsanlara yakınlığı ile bilinen diğer hayvan türlerinden kuşlar, inek, koyun, keçi, eşek, at, tavuk ve pony gibi onlarca hayvanı tanımak onlarla oyun oynamak isterseniz sizlere Çiftlik Oyunu sitesini tavsiye edebiliriz. Çiftlik ve hayvan oyunları oynamanın keyfini çıkarmak için sizlere Çiftlik Oyunu sitesini önermekteyiz. Daha fazlasını isteyenler burada, ya sen neredesin?

Benzer Hayvan Dedektifleri oyunları

Hayvan Dedektifleri Oyunu Yorumları

Düşüncelerini bizimle paylaşın!
Google Chrome Oyuncuyuz.biz.tr Uzantısı